Firmy współpracujące

Przedmiotem działalności firmy "CHŁOD KLIM" s.c. jest kompleksowy serwis oraz budowa systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych. Spółka powstała w 2002 roku łącząc ze sobą indywidualne doświadczenia zawodowe wszystkich jej współtwórców. Kompilacja wiedzy i kreatywności każdego z nich sprawia, iż firma jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniom.

CHŁOD-KLIM

LVOV to niepodległa agencja reklamowa. To styl pracy nie podlegający podziałowi na stare i nowe media. To wiara, że dobry pomysł to inwestycja, która się opłaca. To kodeks wartości opartych na prawdzie, szczerości, współpracy i zaangażowaniu. To miejsce pracy pozbawione syndromu niedzieli wieczorem.

Retech Polska Partner

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „GOKAR” istnieje od 1990 r. W pierwszych latach zajmowaliśmy się głównie produkcją detali do żaluzji z tworzyw sztucznych. W ciągu krótkiego czasu firma rozszerzyła swoją działalność o sprzedaż hurtową komponentów do produkcji żaluzji, rolet zewnętrznych, roletek materiałowych, moskitier.

Gokar

B&B jest producentem mebli kuchennych, biurowych, szaf wnękowych oraz innych mebli na zamówienie Klienta i nietypowych. Staramy się sprostać wymaganiom klientów i wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom.

B&B

Techniczne zaopatrzenie przemysłu spożywczego.

INOX TECHNOLOGY